Auto atvēršana

Pakalpojums, atmūķēt automobīli, var būt vajadzīgs situācija, kad Jūs, atstājot atslēgas aizdedzē, izgājāt uz minūti no mašīnas, piemēram, degvielas uzpildes stacijā, un tā aizslēdzās. Dažu veidu signalizācijas ir aprīkotas ar funkciju, kas pēc dažām minūtēm bloķē durvis ar centrālo atslēgu. Atmūķēt centrālo atslēgu arī šādos gadījumos meistaram nesagādās problēmu.

Mūsu pakalpojumi var noderēt arī gadījumos, kad mašīnai ir sabojāta signalizācija, vai arī ir nosēdies akumulators, bet Jūs vienmēr izmantojat signalizāciju automašīnas atvēršanai. Šādā situācijā, pat, ja automobīļa atslēga ir Jums rokās, Jūs neko nevarat padarīt. Būs nepieciešams atmūķēt mašīnas slēdzenes. Mūsu meistariem ir speciālas ierīces, ar kuru palīdzību būs iespējams atvērt Jūsu automobīli to nebojājot.
Ja mašīnu atmūķē profesionālis, tās logi un slēdzenes necieš. Mēs atbrauksim uz stāvvietu, kur Jūs atstājāt mašīnu, un ar speciāla instrumenta palīdzību atvērsim Jūsu mašīnu. Mašīnas slēdža atmūķēšana tiek īstenota tikai tad, ja Jūs spēsiet uzrādīt mašīnas dokumentus. Šis nosacījums mūsu kompānijā tiek īstenots Jūsu drošībai.

Atbloķēšana

Ja Jūsu automobīlis ir aprīkots ar automātisko ātruma kārbu un Jūs esat pamanījis, ka aizdedzes slēdzis iesprūst vai nostrādā ne ar pirmo reizi, tad tas var novest pie tā, ka visnepiemērotākajā momentā tas var nobloķēt stūri un ātrumu pārslēgšanas kloķi stāvoklī „Parking”. Šādā stāvoklī mašīnu ir problemātiski pat iecelt evakuatorā, nerunājot jau par mašīnas aizvilkšanu no salūšanas vietas. Tādējādi ir vērts nopietni attiekties pret slikti strādājošām aizdedzēm un durvju slēdzenēm, un auto signalizācijām. Ja pēc dažām mēģinājuma reizēm nesanāk pagriezt aizdedzes atslēgu vai pārslēgt ātruma sviru no pozīcijas „Parking”, nemēģiniet to darīt ar spēku. Labāk piezvaniet mums, un pie jums atbrauks kvalificēts meistars, kurš novērsīs bojājumu, nesabojājot jūsu atomobīli. Nepieciešamības gadījumā izgatavosim jums aizdedzes čip-atslēgas kopiju.

  • Auto durvju atvēršana Jūrmala, Rīga, Rigas rajonas.
  • Auto atvēršana
  • Auto atvēršana bez bojamuma